Постинг
23.02 08:30 -
Ритуално смоубийство или ритуално убийство - датата, глупако!
Автор: blog13
Категория: Политика
Прочетен: 628 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 23.02 08:57
Прочетен: 628 Коментари: 2 Гласове:
2
Последна промяна: 23.02 08:57
2 февруари - педераският празник. Също така и петльовден, за който празник аз лично чух че съществува по-късно (през моя живот).
Единият празник е чиста содомия - думата произтича от Библията, и обозначава, деяние, последвано от Божие наказание, което изобщо унищожило това място на порока, като го изгорило и изтребило жителите му.
Там има един разговор между бога и тоя който бил с него, който попитал, ако се намерят и праведни, дали ще унищожи всичко. Сакралното най-малко число, за което Господ обещал, че няма да накаже всички било десет. Ако се намерят десет праведника, Господ няма да изгори всичко и всички.
В аферата "Петрохан", имаме шестима убити. Т.е. няма десет. А следователно няма как да има и десет праведника.
Другият празник, който се празнува е Петльовден, който наистина е свързан с малки момченца, от което може да се прави и някаква връзка с педофилията, но по-скоро той е свързан със жертвоприношението на петли. Вероятно почти винаги, когато става въпрос за религиозно жертвоприношение на животни, ритуалът е възникнал от жертвата на хора.
В случая момченца. По-точно, легендата разказва друго. нО всъщност разказва много неща. Може би ритуалът е езически. Без значение, дали клането на петел произхожда от истинско жертвоприношение на момченца, по принцип жертвоприношението наистина произхожда от ритуално жертвоприношение на хора, което обаче е ставало много отдавна и е забравено.
Но вероятно съществуват хора,които не са забравили. Самата майка на Валври, София ни съобщава, че Калушев е искал "приношения". Като под това е разбирал дарения - пари.
Но както и да е - Калушев си е Калушев.
Но празникът е двойнствен - празнуват педерасите, празнуват и спасените от кръвен данък момченца.
Празнува се и нещо друго, идващо от още по-стари вероятно времена.
Кое от всичко? Или пък всичко?
Във всеки случай, едно е сигурно (аз винаги търся да стъпя на нещо сигурно, въпреки че сто процента сигурност сигурно няма /у тоо живот/, но с много висока степен все пак) - вероятността датата да е избрана случайно, а не умишлено е 1 към 365.
Не може да е случайно - тия дето са взели решение да направят ритуално самоубийство (или убийство), са били достатъчно знаещи и са избрали датата, като са мислили предварително.
И така, имаме жертвоприношение обаче, не само на едно момче; а и на още петима мъже. Най-малко трима от които може би не са били гейове (т.е. чисти педераси). Но десет праведника няма. Мястото е унищожено с огън.
... Което предполага обаче, според Стария завет наказание свише. Т.е. външно. И ритуално.
Да обърна внимание, че всички, особено официозни коментатори (много от които се правят на независими, но не са), говорят за педофилия. Но много редко някой се сеща, че тука според това което ни разказа Валери (и друг май свидетел нема), имаме сигурна педерастия. Но не и педофилия. Да не говорим, че ни един все още не е дефинирал какво е педофилия. И още по-малко па некой изобщо държавно-официозен чугунен тъпанар се сеща, да посочи с пръст педерасите, а не педофилите, каквито може би тука и да няма.
Но, има жертвоприношение на момче.
... Всъщност, тука ако анализираме, качествено всички възможни варианти за това което се е случило, и което почти никой от нас не е видял лично - т.е. не сме видели първите три трупа до хижа Петрохан, не сме видели труповете в кемпера. А не сме видели дори и изгорялата хижа - има снимка, която може да е продукт на ей-ай.
И така, да изредим следователно всичките възможни варианти и да се опитаме да рззсъждаваме, кой от тях е най-вероятен!
1. Ритуално самоубийство.
2. Ритуално убийство.
3. Нещастен случай (авария).
4. Няма нищо - всичко е измислица на държавните и наддържавни органи. Т.е. легенда, но отново е ритуална.
Фактът, че това нещо се случва на 2 февруари, означава, че става въпрос за ритуалност. Поради което точка 3 отпада.
Тя е възможна, защото ако в хижата е била извършвана секретна дейност, една авария би разкрила естеството на тая дейност, и държавата покрива случая с цената на жертване и на имидж, и на средства, а в някои случаи дори и на още хора.
Така че в случая, това че имаме очевиден ритуал, означава, че отпада възможността това да е случайно, т.е. авария. Но изобщо не отпада възможността в хижата да е имало секретна дейност - и дори със сигурност е имало, което се вижда от сериозната и систематична държавна протекция над цялото това мистериозно нещо, което се е случвало в тая хижа минимум три години.
Останалите три подточки са възможни, като последната, да е измислица самото убийство, евентуално и опожаряването, е хипотетично възможна не поради друго, а поради невероятността на всичко свързано с това събитие и най-вече поради странното поведение на държавата и на начинът по който ни дават инфромация.
Обърнете внимание, че обектът е секретен от три години най-малко - той се е охранявал необичайно сериозно, чак бие на очи. А откак се случи случката, продължава да се охрнаява, тоя път обаче не от някакви частни рейнджъри, а тамън от държавата, която извършва това за сметка на данъкоплатеца и даже е обявила, че скоро няма да махне охраната.
В тая хижа има нещо, което трябва да си остане скрито. И никакви обществени вопли, колкото и да са основателни или уличаващи властите в още по-крайни злоупотреби, не е допустимо да бъдат признати.
И така, сигурното е, че в хижата е имало секретна протектирана на най-високо държавно и дори на наддържавно ниво дейност.
Не е сигурно, дали целият случай не е измислица. Възможно е примерно агентурата, да е станало нужно да бъде скрита. Да речем, че това са специалисти, за които има информация че са заплашени от нещо, и трябва да бъдат скрити.
И биват скрити - но тоя ритуал?
И освен това, тука има нещо друго. То е насочва вниманието не на измисляне на инцидент, не и на самоубийство - а именно на ритуално убийство.
Опциите се сведоха отново, вървейки и по тоя път на логиката, който избрахме в тая тема към убийство.
Защо е така? Защото тоя случай, който ако е самоубийство би трябвало да е функция само на дейността на групата и да речем основно на лидера Калушев, но той някак си е част от логическа последователност, която надхвърля значително тоя един само дребен обект (хижата) и тия само шест човека.
Ако тука съвсем сериозно ни говорят за секта, извършила ритуално самоубийство, при това от всевъзможни места, значи е впрегнат ресурс. Питаме, кой е неговият мотив, да е чак па толко сигурен, а не мотивът на Калушев и компания? Мотивиран е свише, което вече говори за секта.
Но сектата е държавната власт на Бълария. Тая секта за последните тридесет и пет години извърши самоубийство на държавата. Дали е ритуално?
Че е самоубийство е сигурно - бе унищожено всичко. Индустрия, селско стопанство, спорт, образование, здравеопазване. Бе униощожена агентурната мрежа - прословутата ДС бе унищожена, агентурата бе осветлена,кото не прави никоя държава,която е суверенна.
Бе унищожена армията. Бе унищжен народът на тая държава. А децата? Децата те са прогонени. Те се подготвят за еничари, още на българска територия. В далечните вече деветдесетте години още, тука бяха мисионерски американски агенти, които бяха инсталирани в училищата (Джуниър ачийвмент), където преподаваха английски и същевременно набелязваха най-добрите ученици, за да могат веднага след като завършат да бъдат прехвърлени да работят на запад.
В момента, ги анестезират много добре, още в малките класове на основните училища с райски газ, енергийнни напитки, вейпове.
И т.н.
С една дума: Ритуално самоубийство на държавата.
По точно секта. Самоубийството е факт. То продължава. Което е най-лошото.
Дали е ритуално?
Открай време вече и ние сме чули за Агент Буда.
Това е Бойко Борисов. По една случайност, тука имаме будисти.
След това, дали случайно дали неслучайно, но е факт - Жоро Илиев, който както и всички групировки е продукт именно на държавата бе убит в Буда Бар в Слънчев Бряг.
С будизма така и не е ясно,каква може да бъде връзката, особено ако става въпрос за старозаветния бог, зад който може па да се е скрил и Молох.
Да се върнем обаче на Агент Буда. Бойко Борисов. Аз кога съм се занимавал с него - никога. Или почти. Изобщо по принцип не се интересувам от личности - интересувам се от системата. Какво тук значи някаква си личност.
С личности ни занимават, при това до такава степен, че и аз сега съм принуден да се занимавам с личности. Но е факт, че преди избори, или в момента когато НС си е тръгнало да си ходи, Бойко Борисов е дежурния, който от някъде някой, разни хора, започват да го заплашват.
Абе да не е Буда тоя, та винаги така става? В момента, бяха убити ритуално едни будисти. Дали това не е директна заплаха към Агент Буда? И той си мълчи, защото вижда че нещата са сериозни.
Преди да бъде разпуснато НС последния път (т.е. в момента), имаше едни протести, при които около къщата на Бойко Борисов се събраха едни хора, някакви якобинци може би. И Бойко ни разказа, как е бил принуден да крие децата по комшиите и т.н.
Същевременно се заговори за Сретан Йосич, как бил пуснат от затвора - ама тамън за изборите в България.
Проче, най-малкото убитият в хижата Ивайло, както и още някой (май че беше София Андреева) са били активисти на въпросните последни протести.
Тия заплахи точно срещу Бойко Борисов са систематични. Може би без изключение. Спомням си още преди, ако не греша беше преди 13 години, веднага след като бе обявено, че се разпуска НС, Лютви Местан излезе на трибуната на НС и обяви, че сръбската прокуратура сега ще привика Бойко Борисов - или кво точно беше тогава, че може пак да съм забравил?
И сега това убийство на тия будисти.
Същевременно обаче, аз си задавам въпроса, дали това ритуално убийство, не е кулминацията на ритуалното убийство на България? И дали в момента не се случват някакви много сериозни събития, във връзка с окупирането на България на някаква външна сила, която нахлува тук точно сега. И това се случва през летище София (наречено наполседък Васил Левски).
На базата на всичкото това, може да се твърди, че има ритуал. И че това не е Калушев.
Т.е. говорим за убийство. Не, не е частен случай, държавен е и ни засяга пряко. Ритуалното убийство, не на Калушев на България продължава.
Единият празник е чиста содомия - думата произтича от Библията, и обозначава, деяние, последвано от Божие наказание, което изобщо унищожило това място на порока, като го изгорило и изтребило жителите му.
Там има един разговор между бога и тоя който бил с него, който попитал, ако се намерят и праведни, дали ще унищожи всичко. Сакралното най-малко число, за което Господ обещал, че няма да накаже всички било десет. Ако се намерят десет праведника, Господ няма да изгори всичко и всички.
В аферата "Петрохан", имаме шестима убити. Т.е. няма десет. А следователно няма как да има и десет праведника.
Другият празник, който се празнува е Петльовден, който наистина е свързан с малки момченца, от което може да се прави и някаква връзка с педофилията, но по-скоро той е свързан със жертвоприношението на петли. Вероятно почти винаги, когато става въпрос за религиозно жертвоприношение на животни, ритуалът е възникнал от жертвата на хора.
В случая момченца. По-точно, легендата разказва друго. нО всъщност разказва много неща. Може би ритуалът е езически. Без значение, дали клането на петел произхожда от истинско жертвоприношение на момченца, по принцип жертвоприношението наистина произхожда от ритуално жертвоприношение на хора, което обаче е ставало много отдавна и е забравено.
Но вероятно съществуват хора,които не са забравили. Самата майка на Валври, София ни съобщава, че Калушев е искал "приношения". Като под това е разбирал дарения - пари.
Но както и да е - Калушев си е Калушев.
Но празникът е двойнствен - празнуват педерасите, празнуват и спасените от кръвен данък момченца.
Празнува се и нещо друго, идващо от още по-стари вероятно времена.
Кое от всичко? Или пък всичко?
Във всеки случай, едно е сигурно (аз винаги търся да стъпя на нещо сигурно, въпреки че сто процента сигурност сигурно няма /у тоо живот/, но с много висока степен все пак) - вероятността датата да е избрана случайно, а не умишлено е 1 към 365.
Не може да е случайно - тия дето са взели решение да направят ритуално самоубийство (или убийство), са били достатъчно знаещи и са избрали датата, като са мислили предварително.
И така, имаме жертвоприношение обаче, не само на едно момче; а и на още петима мъже. Най-малко трима от които може би не са били гейове (т.е. чисти педераси). Но десет праведника няма. Мястото е унищожено с огън.
... Което предполага обаче, според Стария завет наказание свише. Т.е. външно. И ритуално.
Да обърна внимание, че всички, особено официозни коментатори (много от които се правят на независими, но не са), говорят за педофилия. Но много редко някой се сеща, че тука според това което ни разказа Валери (и друг май свидетел нема), имаме сигурна педерастия. Но не и педофилия. Да не говорим, че ни един все още не е дефинирал какво е педофилия. И още по-малко па некой изобщо държавно-официозен чугунен тъпанар се сеща, да посочи с пръст педерасите, а не педофилите, каквито може би тука и да няма.
Но, има жертвоприношение на момче.
... Всъщност, тука ако анализираме, качествено всички възможни варианти за това което се е случило, и което почти никой от нас не е видял лично - т.е. не сме видели първите три трупа до хижа Петрохан, не сме видели труповете в кемпера. А не сме видели дори и изгорялата хижа - има снимка, която може да е продукт на ей-ай.
И така, да изредим следователно всичките възможни варианти и да се опитаме да рззсъждаваме, кой от тях е най-вероятен!
1. Ритуално самоубийство.
2. Ритуално убийство.
3. Нещастен случай (авария).
4. Няма нищо - всичко е измислица на държавните и наддържавни органи. Т.е. легенда, но отново е ритуална.
Фактът, че това нещо се случва на 2 февруари, означава, че става въпрос за ритуалност. Поради което точка 3 отпада.
Тя е възможна, защото ако в хижата е била извършвана секретна дейност, една авария би разкрила естеството на тая дейност, и държавата покрива случая с цената на жертване и на имидж, и на средства, а в някои случаи дори и на още хора.
Така че в случая, това че имаме очевиден ритуал, означава, че отпада възможността това да е случайно, т.е. авария. Но изобщо не отпада възможността в хижата да е имало секретна дейност - и дори със сигурност е имало, което се вижда от сериозната и систематична държавна протекция над цялото това мистериозно нещо, което се е случвало в тая хижа минимум три години.
Останалите три подточки са възможни, като последната, да е измислица самото убийство, евентуално и опожаряването, е хипотетично възможна не поради друго, а поради невероятността на всичко свързано с това събитие и най-вече поради странното поведение на държавата и на начинът по който ни дават инфромация.
Обърнете внимание, че обектът е секретен от три години най-малко - той се е охранявал необичайно сериозно, чак бие на очи. А откак се случи случката, продължава да се охрнаява, тоя път обаче не от някакви частни рейнджъри, а тамън от държавата, която извършва това за сметка на данъкоплатеца и даже е обявила, че скоро няма да махне охраната.
В тая хижа има нещо, което трябва да си остане скрито. И никакви обществени вопли, колкото и да са основателни или уличаващи властите в още по-крайни злоупотреби, не е допустимо да бъдат признати.
И така, сигурното е, че в хижата е имало секретна протектирана на най-високо държавно и дори на наддържавно ниво дейност.
Не е сигурно, дали целият случай не е измислица. Възможно е примерно агентурата, да е станало нужно да бъде скрита. Да речем, че това са специалисти, за които има информация че са заплашени от нещо, и трябва да бъдат скрити.
И биват скрити - но тоя ритуал?
И освен това, тука има нещо друго. То е насочва вниманието не на измисляне на инцидент, не и на самоубийство - а именно на ритуално убийство.
Опциите се сведоха отново, вървейки и по тоя път на логиката, който избрахме в тая тема към убийство.
Защо е така? Защото тоя случай, който ако е самоубийство би трябвало да е функция само на дейността на групата и да речем основно на лидера Калушев, но той някак си е част от логическа последователност, която надхвърля значително тоя един само дребен обект (хижата) и тия само шест човека.
Ако тука съвсем сериозно ни говорят за секта, извършила ритуално самоубийство, при това от всевъзможни места, значи е впрегнат ресурс. Питаме, кой е неговият мотив, да е чак па толко сигурен, а не мотивът на Калушев и компания? Мотивиран е свише, което вече говори за секта.
Но сектата е държавната власт на Бълария. Тая секта за последните тридесет и пет години извърши самоубийство на държавата. Дали е ритуално?
Че е самоубийство е сигурно - бе унищожено всичко. Индустрия, селско стопанство, спорт, образование, здравеопазване. Бе униощожена агентурната мрежа - прословутата ДС бе унищожена, агентурата бе осветлена,кото не прави никоя държава,която е суверенна.
Бе унищожена армията. Бе унищжен народът на тая държава. А децата? Децата те са прогонени. Те се подготвят за еничари, още на българска територия. В далечните вече деветдесетте години още, тука бяха мисионерски американски агенти, които бяха инсталирани в училищата (Джуниър ачийвмент), където преподаваха английски и същевременно набелязваха най-добрите ученици, за да могат веднага след като завършат да бъдат прехвърлени да работят на запад.
В момента, ги анестезират много добре, още в малките класове на основните училища с райски газ, енергийнни напитки, вейпове.
И т.н.
С една дума: Ритуално самоубийство на държавата.
По точно секта. Самоубийството е факт. То продължава. Което е най-лошото.
Дали е ритуално?
Открай време вече и ние сме чули за Агент Буда.
Това е Бойко Борисов. По една случайност, тука имаме будисти.
След това, дали случайно дали неслучайно, но е факт - Жоро Илиев, който както и всички групировки е продукт именно на държавата бе убит в Буда Бар в Слънчев Бряг.
С будизма така и не е ясно,каква може да бъде връзката, особено ако става въпрос за старозаветния бог, зад който може па да се е скрил и Молох.
Да се върнем обаче на Агент Буда. Бойко Борисов. Аз кога съм се занимавал с него - никога. Или почти. Изобщо по принцип не се интересувам от личности - интересувам се от системата. Какво тук значи някаква си личност.
С личности ни занимават, при това до такава степен, че и аз сега съм принуден да се занимавам с личности. Но е факт, че преди избори, или в момента когато НС си е тръгнало да си ходи, Бойко Борисов е дежурния, който от някъде някой, разни хора, започват да го заплашват.
Абе да не е Буда тоя, та винаги така става? В момента, бяха убити ритуално едни будисти. Дали това не е директна заплаха към Агент Буда? И той си мълчи, защото вижда че нещата са сериозни.
Преди да бъде разпуснато НС последния път (т.е. в момента), имаше едни протести, при които около къщата на Бойко Борисов се събраха едни хора, някакви якобинци може би. И Бойко ни разказа, как е бил принуден да крие децата по комшиите и т.н.
Същевременно се заговори за Сретан Йосич, как бил пуснат от затвора - ама тамън за изборите в България.
Проче, най-малкото убитият в хижата Ивайло, както и още някой (май че беше София Андреева) са били активисти на въпросните последни протести.
Тия заплахи точно срещу Бойко Борисов са систематични. Може би без изключение. Спомням си още преди, ако не греша беше преди 13 години, веднага след като бе обявено, че се разпуска НС, Лютви Местан излезе на трибуната на НС и обяви, че сръбската прокуратура сега ще привика Бойко Борисов - или кво точно беше тогава, че може пак да съм забравил?
И сега това убийство на тия будисти.
Същевременно обаче, аз си задавам въпроса, дали това ритуално убийство, не е кулминацията на ритуалното убийство на България? И дали в момента не се случват някакви много сериозни събития, във връзка с окупирането на България на някаква външна сила, която нахлува тук точно сега. И това се случва през летище София (наречено наполседък Васил Левски).
На базата на всичкото това, може да се твърди, че има ритуал. И че това не е Калушев.
Т.е. говорим за убийство. Не, не е частен случай, държавен е и ни засяга пряко. Ритуалното убийство, не на Калушев на България продължава.
НОВА ВЕРСИЯ ЗА СМЪРТТА НА ПЕТРОХАНИЦИТЕ...
Няма значение, каква работа ще работиш, ...
#мынетакие ...
Няма значение, каква работа ще работиш, ...
#мынетакие ...
Следващ постинг
Предишен постинг
