Постинг
13.08.2023 11:47 -
Кой ще ни спаси от защитниците срещу домашното насилие
Тези хора ни говорят, че са се загрижили за другите повече отколкото техните майки и бащи, братя и сестри. Някой вярва ли на това? Не.
Но тези хора са агресивни. Те заплашват. И то ако не им съдействат. Те изискват, да било прекратено някакво бездушие и безучастие на хората към насилието, което извършвали майките и бащите над децата си. Фиксират се разбира се към насилието което мъжете извършват над жените си (збравяйки, че мъжете и жените са равни според техните теории).
Но говоренето им е доста разтегливо и бързо се разпространява във всички посоки, в които може да се акцентира приоритетно върху домашното насилие и да се игнорира изобщо недомашното насилие. Излиза, че враговете са нашите роднини, а тия които не са ни роднини, са почти без значение.
Но истинските врагове са именно защитниците срещу домашното насилие. Това е всъщност държавата и тия които контролират държавата. Техните платени слуги, са платени за да налагат диктат, като изобретяват демагогия, софистика и фарисещина. Това са глутници от бюрократични чакали. Те са платени. И това е най-важното. Т.е. те са корумпирани. Корупцията извира от там от където извират парите. Парите извират от там където се печатят парите. Тия които печатят парите, възпитават чрез отрицателен отбор - те дават преимущество на майкопродавците, като постоянно ни демонстрират, че който е готов да продаде и майка си, той ще бъде добре, а който не е, ще бъде смачкан.
И ето ги майкопродавците - те са тия които се били загрижили за чуждите майки и чуждите деца, повече от техните роднини. Някой вярва ли, пак да попитам?
А кой ще ни спаси от корумпираните агенти на финансовия тоталитаризъм, който налага най-отвратителното възможно насилие? Това е език на омразата, който заплашва от трибуните на пропагандата. Домашен насилник ли беше пионерчето Павлик Морозов, на когото Сорос направи паметник? Това е първообраза на тия които ни защитават от домашното насилие.
И техният идеал.
Ако си готов да подадеш донос срещу баща си, значи ставаш. Ама тва не е насилие, така ли? Когато държавата, се явява главният подстрекател на заплаха за такова систематично мачкане на хората, това насилие ли е?
Това е поредния връх на ескалацията на злоупотребата с власт. И аз пак питам, до къде са готови да стигнат уважаемите другари и другарки от държавната власт - да, това са преди всичко депутатите. Те са върховната власт в държавата, защото те пишат законите. Друг е въпросът, че са марионетки на скрити сили, които ги контролират чрез корупция. Но депутатите са видимите говорещи глави. Те се опитват да се скрият зад някакво си разделение на властите. Което в първите идеологически етапи било разделение на три власти. В последствие се появява и четвъртата власт. А след това вече имаме незнайно от къде израстващи все нови и нови власт- НПОта, майданаджии, които се оказва че били също така власт незнайно защо.
А депутатите са истинската власт, която дефилира по телевизията. Тя се опитва да се скрие. Но не може. И пак ги питам: До къде сте готови да стигнете?
До Народен съд ще стигнете по тоя начин със сигурност. Вече сте напълно оформени фашистчета, с добре обособени фашистки органи и органчета. Зъбки и очички. Както и фашистки мозъчета.
А уродчетата които се появяват от нищото, са форми на гестапо и гестаповщината ви. Вашата гестаповщина - ва-ша-та.
Но тези хора са агресивни. Те заплашват. И то ако не им съдействат. Те изискват, да било прекратено някакво бездушие и безучастие на хората към насилието, което извършвали майките и бащите над децата си. Фиксират се разбира се към насилието което мъжете извършват над жените си (збравяйки, че мъжете и жените са равни според техните теории).
Но говоренето им е доста разтегливо и бързо се разпространява във всички посоки, в които може да се акцентира приоритетно върху домашното насилие и да се игнорира изобщо недомашното насилие. Излиза, че враговете са нашите роднини, а тия които не са ни роднини, са почти без значение.
Но истинските врагове са именно защитниците срещу домашното насилие. Това е всъщност държавата и тия които контролират държавата. Техните платени слуги, са платени за да налагат диктат, като изобретяват демагогия, софистика и фарисещина. Това са глутници от бюрократични чакали. Те са платени. И това е най-важното. Т.е. те са корумпирани. Корупцията извира от там от където извират парите. Парите извират от там където се печатят парите. Тия които печатят парите, възпитават чрез отрицателен отбор - те дават преимущество на майкопродавците, като постоянно ни демонстрират, че който е готов да продаде и майка си, той ще бъде добре, а който не е, ще бъде смачкан.
И ето ги майкопродавците - те са тия които се били загрижили за чуждите майки и чуждите деца, повече от техните роднини. Някой вярва ли, пак да попитам?
А кой ще ни спаси от корумпираните агенти на финансовия тоталитаризъм, който налага най-отвратителното възможно насилие? Това е език на омразата, който заплашва от трибуните на пропагандата. Домашен насилник ли беше пионерчето Павлик Морозов, на когото Сорос направи паметник? Това е първообраза на тия които ни защитават от домашното насилие.
И техният идеал.
Ако си готов да подадеш донос срещу баща си, значи ставаш. Ама тва не е насилие, така ли? Когато държавата, се явява главният подстрекател на заплаха за такова систематично мачкане на хората, това насилие ли е?
Това е поредния връх на ескалацията на злоупотребата с власт. И аз пак питам, до къде са готови да стигнат уважаемите другари и другарки от държавната власт - да, това са преди всичко депутатите. Те са върховната власт в държавата, защото те пишат законите. Друг е въпросът, че са марионетки на скрити сили, които ги контролират чрез корупция. Но депутатите са видимите говорещи глави. Те се опитват да се скрият зад някакво си разделение на властите. Което в първите идеологически етапи било разделение на три власти. В последствие се появява и четвъртата власт. А след това вече имаме незнайно от къде израстващи все нови и нови власт- НПОта, майданаджии, които се оказва че били също така власт незнайно защо.
А депутатите са истинската власт, която дефилира по телевизията. Тя се опитва да се скрие. Но не може. И пак ги питам: До къде сте готови да стигнете?
До Народен съд ще стигнете по тоя начин със сигурност. Вече сте напълно оформени фашистчета, с добре обособени фашистки органи и органчета. Зъбки и очички. Както и фашистки мозъчета.
А уродчетата които се появяват от нищото, са форми на гестапо и гестаповщината ви. Вашата гестаповщина - ва-ша-та.
Врагът атакува пътни мостове, водещи към...
От северно македонско девойче и от север...
Още за "заложниците", заради к...
От северно македонско девойче и от север...
Още за "заложниците", заради к...
така нареждат на нашите пуяци отвън и те слушкат ,взимат пари за това, а и децата са им вън-по Запада,как няма да слушкат,дреме им за България,те са тоЧно такива подбрани в тази кочина наречена НС.
БЪЛГАРИЯ Е ПЪЛНА С ПРЕДАТЕЛИ И ДУПЕДАВЦИ, ГЪЗОУГОДНИЦИ, ЕТО ГИ И ТУК В САЙТА ,ДОРИ ТУК...ЗА ЛИЧНИ ИЗГОДИ ,ТА И ЗА КНИЖКИ....ПРОДАВАТ И МАЙКА СИ!
ПЪЛНА ИЗМЕТ Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ ,НЯМА БЪЛГАРИ!!!!!!
ГОРКОТО МОЕ ОТЕЧЕСТВО!
цитирайБЪЛГАРИЯ Е ПЪЛНА С ПРЕДАТЕЛИ И ДУПЕДАВЦИ, ГЪЗОУГОДНИЦИ, ЕТО ГИ И ТУК В САЙТА ,ДОРИ ТУК...ЗА ЛИЧНИ ИЗГОДИ ,ТА И ЗА КНИЖКИ....ПРОДАВАТ И МАЙКА СИ!
ПЪЛНА ИЗМЕТ Е ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ ,НЯМА БЪЛГАРИ!!!!!!
ГОРКОТО МОЕ ОТЕЧЕСТВО!
та за жалбите на Роса които са номер едно за админката та и тези мераци на wonder
не знам с какво толкова ги държи в шах едва ли е с пари макар че Мисана продаде имотите си под нейно наставление и сега с неговите пари правят книжки уж съвместни...той наистина е вманиачен, болен ли, луд л,и но не и влюбен, е да тя е обиграна и го е обработила да се поддава на такава зависимост като нейната да правят книжки и той ще бъде разорен , а жена му май ще го остави вече---Росица циганката копук значи простак циганско е затова са се сдушили с апостолов който е с мн тролове в нета и тук и двамата са цигани мисля ,че с това бият -циганите са на почит
мисана младен също е от сливенските цигани,
боже, кво правя в този цигански сайтттттт
цитирайне знам с какво толкова ги държи в шах едва ли е с пари макар че Мисана продаде имотите си под нейно наставление и сега с неговите пари правят книжки уж съвместни...той наистина е вманиачен, болен ли, луд л,и но не и влюбен, е да тя е обиграна и го е обработила да се поддава на такава зависимост като нейната да правят книжки и той ще бъде разорен , а жена му май ще го остави вече---Росица циганката копук значи простак циганско е затова са се сдушили с апостолов който е с мн тролове в нета и тук и двамата са цигани мисля ,че с това бият -циганите са на почит
мисана младен също е от сливенските цигани,
боже, кво правя в този цигански сайтттттт
Нема световен монопол вълху информацията.
Нема СОБСТВЕНИЦИТЕ на тоа монопол.
Нема ДЪРЖАВАТА която петендира за световно господство.
Сичкото зло у НАШИТЕ депутатчета и НАШЕТО правителство.
Ми то за таквоз нещу и Шорош би платил.
цитирайНема СОБСТВЕНИЦИТЕ на тоа монопол.
Нема ДЪРЖАВАТА която петендира за световно господство.
Сичкото зло у НАШИТЕ депутатчета и НАШЕТО правителство.
Ми то за таквоз нещу и Шорош би платил.
sekirata написа:
Само ти не разбра,че този цирк е за да ни тряснат истанбулската ....
До кога, о Вие, които сте разбрали, ще търпите Катилина да злоупотребява с Вашето търпение?
krumbelosvet написа:
Нема световен монопол вълху информацията.
Нема СОБСТВЕНИЦИТЕ на тоа монопол.
Нема ДЪРЖАВАТА която петендира за световно господство.
Сичкото зло у НАШИТЕ депутатчета и НАШЕТО правителство.
Ми то за таквоз нещу и Шорош би платил.
Нема СОБСТВЕНИЦИТЕ на тоа монопол.
Нема ДЪРЖАВАТА която петендира за световно господство.
Сичкото зло у НАШИТЕ депутатчета и НАШЕТО правителство.
Ми то за таквоз нещу и Шорош би платил.
Без нашите депутатчета, това зло е невъзможно. Те са под контрола на Шорош и т.н. и Шорош и т.н. извършва злото - но чрез тях. Така че те са най-видимата част от операцията, а всичките действия които извършват са винаги публични - явни. А Шорош - той кога се е изказвал по телевизията, за да сме сигурни, че има нещо общо с това? Обществените механизми, които се задвижват се задвижват през публичните изяви. За правителството не съм говорил, че е най-високата от видимите части на механизма. Поради простичкият факт, че правителството е назначено от Парламента. И може да бъде свалено от Парламента във всеки един момент. И ако правителството прави нещо, а парламентът не го сменя, значи парламентът е позволил или заповядал на правителството да прави така.
Българинът е ТЪРПЯЩ, докато не избие в нетърпимост и ненавист. Няма смисъл да прекалявате. Ще ви насадим на пачи яйца. Ще ви се стъжни! Което искаме е само едно: сурови наказания за престъпниците!
цитирай

