Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
08.08.2023 17:47 - И плачат депутатите, със сълзи на очите - за домашното насилие
Автор: blog13 Категория: Политика   
Прочетен: 761 Коментари: 7 Гласове:
2

Последна промяна: 08.08.2023 18:09

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Има една хубава книжка от Елизар Малцев "Влез във всеки дом". 
- "И под всеки юрган" - допълват депутатите.
Мисля да ги поздравя с великия разказ на Джек Лондон "Северна одисея". А така също и с великата песен на Френки Милър "Ревност" 

Джек Лондон
Северна одисея I

Част 1
https://chitanka.info/text/2220-severna-odiseja#textstart



Част 2
https://chitanka.info/text/2220-severna-odiseja/2#textstart


Част 3
https://chitanka.info/text/2220-severna-odiseja/3#textstart







Гласувай:
2



1. radostinalassa - Депутатите щели да получат 1.5 млн лева...
08.08.2023 18:02
за прокарването на джендър идеята за еднополовите бракове. Те са ненормални.
Това са много пари да се дават на выродки.
цитирай
2. radostinalassa - Защото интимна връзка били отношения между две лица, ..
08.08.2023 18:37
а не мъж и жена. Ега си педерасите.
цитирай
3. radostinalassa - Имаш право и на адвокат...
08.08.2023 19:15
Страх те е са не те разконспирирам. Интуицията е сложно нещо.
цитирай
4. radostinalassa - Забелязвам, че отговаряш само на мъже...
08.08.2023 20:49
Може би си от модерните днес.
цитирай
5. radostinalassa - Ти си безнадежден ...
08.08.2023 21:25
случай. Гид.
цитирай
6. blog13 - Забелязвам, че отговаряш само на ...
09.08.2023 08:08
radostinalassa написа:
Забелязвам, че отговаряш само на мъже...Може би си от модерните днес.


Отговарям на смислени коментари. На безсмислени или на такива които нищо не казват, няма как да отговоря. Ето сега ти отговарям, защото си казал/казала нещо смислено, на което може да се отговори. И най-същественото на което искам да ти обърна внимание е, че аз всъщност не зная, ти мъж ли си или жена. Причината е, че в интернет, всеки може да си се представя за всякакъв.

Относно разговорите с мъже и жени - забелязал съм че с мъжете се водят по-смислени разговори. Но не винаги е така. Имам спомен за много ерудирани жени, примерно учителки по физика математика и химия. А така също философски дисциплини. Дори на днешно време по телевизията излизат такива жени - често са професори или нещо такова.

Между другото един приятел, който е дознател твъди че жените дознатели не стават за тая работа.

Гледам сега има и много прокурорки - преобладаващо като че ли. Прокуратурата май никаква я няма. По едно време се регистрирах в лексбеге и пуснах няколко от моите теми, в които обяснявах, защо конституцията е суспендирана от момента на прогласяването й и защо държавната власт в България е незаконна според сега действащите закони. Веднага ме резнаха. Тъй като се самообявих и с една тема, че по джендър се самоопределям за парламента на България, освен че ме резнаха, някой ми бе написал в профила, че съм бил жена. Същевременно в раздела в който реших че трябва да пиша темите си продължиха да си пускат теми със заглавия поздрави за рождени дни, осми март, цветя целувки и т.н. и т.н. Това би трябвало да е сайт за правни теми. Оказа се женски сайт. И защо ли си мисля, че модераторът е жена? Но не мога да съм сигурен. Защото съм сигурен че съществуват мъже, които могат да имитират в интернет и жените.
цитирай
7. radostinalassa - Дай пример...
09.08.2023 15:08
кое от моите писания няма смисъл или гид. Последна възможност.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: blog13
Категория: Политика
Прочетен: 972263
Постинги: 836
Коментари: 2270
Гласове: 1041
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930